Uwagi przy wyborze drewnianych łóżek

Statystyki pokazują, że sen stanowi średnio 1/3 Twojego życia, więc czy wybór dobrego łóżka z drewna nie pomaga lepiej zadbać o swój sen? Obecnie łóżka z naturalnego drewna są projektowane w wielu wzorach i kolorach, aby pasowały do ​​wnętrza Twojej sypialni. Jednak przy wyborze łóżka drewnianego należy również zachować ostrożność, aby uzyskać łóżko o najwyższej jakości i jakości.

Wybierz odpowiedni rozmiar łóżka

Zazwyczaj sypialnia jest zaaranżowana w pełni, w tym szafka nocna, półka na telewizor, a przestrzeń w sypialni jest zwykle niewielka. Specjalnie dla rodzin w mieście, o niewielkiej przestrzeni, konieczne jest dobranie odpowiedniego i wyważonego rozmiaru łóżka.

Obecnie łóżko małżeńskie o najczęściej spotykanych wymiarach to 1,6mx2m oraz 1,8mx2,1m. Jeśli chcesz nieco zmniejszyć ten rozmiar, aby zrównoważyć przestrzeń, wymień miejsce, aby otrzymać łóżko, które chcesz!

Niektóre rodzaje łóżek pojedynczych, łóżeczek dziecięcych, również w zależności od powierzchni pomieszczenia i estetyki każdego obiektu, dobierzesz odpowiedni rodzaj łóżka. Standardowo łóżka pojedyncze mają wymiary: 9,9×1,9m, 9,9mx 2,03, 1,37mx 1,9m.

Kolor i design łóżka harmonizuje z wnętrzem sypialni

Zazwyczaj kolor łóżka powinien być taki sam jak kolor szafy, toaletki lub półki na książki, jeśli są dostępne w sypialni. Obecnie łóżka z naturalnego drewna to już nie tylko jeden głęboki ton, ale można prosić o jasne tony takie jak biel, naturalny żółty kolor drewna…

Różnorodne wzory i wiele funkcji, dzisiejsze trendy w projektowaniu łóżek często w pełni wykorzystują takie elementy, jak łóżka z pustym podwoziem do przechowywania rzeczy, zawierające koce, poduszki lub nowoczesne style łóżek z lustrami…

Wybierz naturalne drewno

W porównaniu do przemysłowych łóżek drewnianych łóżka z naturalnego drewna są zwykle tylko 20% droższe, ale w zamian otrzymasz łóżko o nowoczesnym designie, wysokiej jakości drewnie i wysokiej trwałości.

Dąb i orzech to najtańsze gatunki drewna, jeśli chcesz mieć lepsze łóżko, możesz również poprosić o zbudowanie łóżka z mahoniu, palisandru, czarnego hebanu, hebanu pasiastego… To drewno jest zwykle drogie. Drewno po mu prawdopodobnie będzie dla Ciebie całkiem rozsądnym wyborem.

Tutaj dowiemy się z Tobą o 3 najpopularniejszych rodzajach naturalnego drewna w projektowaniu łóżek:

– Drewno dębowe

Dąb to naturalne drewno, które jest najczęściej wybierane przez rodziny nie tylko ze względu na rozsądną cenę, ale często ma też jasne kolory i naturalne słoje, gładkie i ciemne usłojenie.
luksusowy i elegancki.

Odporność na uderzenia tego drewna jest znacznie lepsza, chociaż większość jest sprowadzana z USA, cena nadal jest tańsza niż wiele innych gatunków drewna.

– Drewno orzechowe

Zaletą łóżka z orzecha włoskiego jest jego trwałość, pewność, a przede wszystkim unikanie narażenia na termity i termity.

Korzystanie z łóżka z orzecha przyniesie właścicielowi poczucie komfortu, to drewno ma piękne zawijasy i jest bardzo luksusowe. Równie elegancki wzór w kolorze drewna orzechowego ma również wiele kolorów, z akcentami jasnobrązowymi, kremowymi lub czekoladowymi… dlatego łóżko z orzecha jest odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych.

– Drewno owalne

Drewno agarowe to drewno wysokiej jakości, o drobnym słojach, a zwłaszcza łożu z drewna agarowego o charakterystycznym aromacie i wyjątkowo korzystnym dla zdrowia. Drewniane łóżko ma wysoką wytrzymałość, unikając termitów i owadów. Nowoczesność i elegancja to także plusy tego drewna.

Mając trzy uwagi, decydując się na zakup drewnianego łóżka powyżej, z pewnością sam wybierzesz odpowiednie łóżko do swojego domu!

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.